Breath Of The Wild

Breath Of The Wild artık 4K 60FPS olarak oynanabilmekte

Last updated:

Geliştiricisi Nintendo Entertainment Planning & Development olan Breath Of The Wild, oyunculara artık PC üzerinden 4K 60 FPS oynama desteği sunuyor!

Breath Of The Wild, CEMU 1.15.2 ile beraber 4K desteği sunuyor!

The Legend of Zelda serisinin son oyunu olan Breath Of The Wild oyununu önceden 4K çözünürlüğünde oynayabiliyorduk fakat performansı en iyisi değildi. CEMU emülatörünün en son sürümü olan 1.15.2, artık oyunu 4K çözünürlükte ve 60-100 FPS kare hızlarında çalıştırabiliyor. İlgili videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Video 4K/60 FPS çözünürlüğündedir. Eğer platformunuz destekliyorsa, video ayarlarında geçiş yapmanız gerekebilir. Fakat tabii ki bütün oyunları 4K/60 FPS olarak düşük performanslı platformlarda oynayamayabilirsiniz. Eğer platformunuz tam olarak oyun oynamak için uygun değilse 4K çözünürlüğünde oynamamanızı tavsiye ederiz.

Oyun hakkında biraz bilgi verecek olursak, 3 Mart 2017 tarihinde bir tür aksiyon-macera oyunu olarak Nintendo tarafından piyasaya sürüldü. Oyun içi görüntülerin daha fazlasını görmek isteyenler bu videoyu izleyebilirler:

Breath Of The Wild‘ı Nintendo Switch, Wii U ve PC platformları üzerinden oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayStation Ödülleri sahipleri açıklandı