Bubble Bobble 4 Friends

Bubble Bobble 4 Friends, Nintendo Switch için duyuruldu

Bubble Bobble 4 Friends, ilk olarak 19 Kasım'da Avrupa'da oynanabilecek.

Yıllar sonra nihayet Nintendo Switch‘e yeni bir 4 kişilik Bubble Bobble oyunu, Bubble Bobble 4 Friends adında bir oyun geliyor. Rainbow Island‘ın şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olduğu gerçeği, çoğu oyuncu tarafından ne yazık ki unutulmuş bir durumda. Oyun artık hiçbir modern formatta kolayca bulunmuyor.

Aynı durum, 80’li yılların en iyi co-op arcade oyunlarından biri olan ama şimdi de büyük ölçüde unutulmuş olan önceki Bubble Bobble için de geçerlidir ama artık yeni oyunu sayesinde bir süre daha unutulmayacak. Aşağıdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Dönüşü memnuniyetle karşıladığımız kadarıyla, fragmanın tüm bu kadar pek hoş olduğunu söyleyemeyiz. Orijinalin çekiciliğini yitiren çok kibar bir sanat tarzı ile yayımlanmış. Dört oyunculu görünüm kulağa eğlenceli geliyor, bu yüzden umarım göründüğünden daha iyi olur. Bubble Bobble 4 Friends 19 Kasım’da Avrupa’da başlayacak. Ayrıca belirttiğimiz gibi, oyun sadece Nintendo Switch için yayımlanacak. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Oyunun Switch’e gelmesi hakkındaki düşünceleriniz neler?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Harry Potter: Hogwarts Mystery için ilk fragman!