Burnout

Burnout serisinin yeni oyunu Dangerous Driving açıklandı

Araba oyunlarının en sevileni ve heyecanlı oyunlarından olan Burnout 2001 yılında piyasaya sürülmüştü ve ardından birçok yeni sürümü çıkmıştı. En son 2008 yılında yayımlanan Burnout Paradise‘dan sonra Electronic Arts, Criterion Games‘i satın alarak bu oyunlarında sonunu getirdi. Neredeyse bir neslin çocukluğu bu oyun ile geçmişti ve hatta Guns N’ Roses – Paradise City adlı parçası oyunla adeta bütünleşmişti.

Geçen sene EA‘nın yaptığı hamleden sonra unutulan oyun mobil sürümü olarak yeni bir sürümü yayımlandı. Oyunun hayranlarını daha fazla bekletmeden oyundan gelen yeni haberi açıklıyorum. Burnout serisinin bu yıl çıkacak yeni oyunu Dangerous Driving açıklandı. Three Field Entertainment, yeni oyunun lansmanında oyunla ilgili açıklamalarda bulundu.

Burnout serisinin yeni oyunu Dangerous Driving açıklandı

Oyun, 7 farklı bölgeye ayrılmış 30 piste sahiptir ve oyuncular oyunu çevrimiçi olarak oynayacaktır. Hem dijital hem de fiziksel ortamlarda satışa sunulacak ve dijital ortamlarda $29.99, fiziksel ortamlarda ise $39.99 fiyatlarıyla satın alınabilecek.

Dangerous Driving, 9 Nisan gününde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürülecek. Şirket, Epic Games Store ile anlaşma yaptı ve oyunun PC sürümünü Epic Games Store üzerinden satın alabileceğiz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Psikolojik korku oyunu The InnerFriend duyuruldu