Cadılar Bayramı şimdi Black Desert Türkiye&MENA’da

Pearl Abyss bugün, Black Desert Türkiye&MENA’nın artık Cadılar Bayramı kutlamaları ile dopdolu olduğunu duyurdu. Bu yıl, çocukluk günlerini anımsatan Cadılar Bayramı temalı çeşitli oyunlar gizemli oyun alanında oynanabilecek. 

ic 3 min-oyunpat

Çılgın bilim adamı Marni, Cadılar Bayramı için 10 Kasım’a kadar bir dizi heyecan verici mini oyun ve görev içeren ürpertici bir oyun parkı inşa etti. Maceracılar oyun parkında hayaletlerden kaçarken bir oyuncak ayıyı bulmak ve Kırmızı Işık, Yeşil Işık oyunu oynamak gibi çeşitli Cadılar Bayramı etkinliklerinin tadını çıkarabilirler. Ürpertici Oyun Parkı şunları içeriyor: 
⦁ Kırmızı Işık, Yeşil Işık, Maceracıların popüler çocuk oyununun heyecan verici bir versiyonunu oynamaları gerekmektedir.  
⦁ Hayalet Ev, Maceracıların Ağlayan Çocuk’un oyuncak ayısını bulmak için hayaletlerden ve engellerden kaçmaları gereken bir oyun.  
⦁ Geliştirilmiş Oog No. 4 vs No. 5, NPC Marcellin yakınlarında savaşan iki robot. Maceracılar, bir güç çekirdeğini robotlardan birine vererek kazananı tahmin edebilirler.
⦁ Doktor Marni Tarafından Gizlenmiş Hediyeler, Maceracıları, Marni’nin gizli hediyelerine götüren görevler.
⦁ Marni’nin Ürpertici Oyun Parkı’nı Keşfet!, Büyücü Hayaletçik Peti de dahil çok sayıda ödül sunuyor. 

ic 2 min 1-oyunpat


Bu ürpertici etkinlik boyunca daha fazla oyun içi etkinlik de gerçekleşecek. Cadılar Bayramı Giriş Ödülleri Etkinliği, balkabağı şekerleri ve bir cosplay kutusu da dahil olmak üzere özel ikramlar sunacak. Diğer ödüller de özel Cadılar Bayramı temalı Kadim Kara Ruh’un Macerası oyunu oynanarak elde edilebilecek.

Ayrıca, Ücretsiz Hediye Paketi şimdi Steam ve resmi web sitesinden indirilebilir. Hediye paketi, Parıltılı Anılar Klasik Kutusu, Kamasylve Kutsaması (7 Gün), ve Envanter Slotu +8 Genişletme Kuponu gibi eşyaların da dahil olduğu 95 TL değerinde özel ürünler sunuyor.

ic 1 min-oyunpat
PC’ye özel Ücretsiz Hediye Paketi, resmi web sitesi ve Steam üzerinden hemen alınabilir.

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi sitesinde bulunabilir.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Fable
Bir sonraki Fable oyunu, Forza oyun motorunu kullanacak