Call of Duty: Ghosts 2

İnsanların dilinde Call of Duty: Ghosts 2 iddiaları dolaşıyor

Last updated:

Bu aralar çıkan söylentiler başka bir Call of Duty oyununun bu yıl çıkacağı hakkındaydı. Severleri tarafından oldukça gündeme getirilen bu haber herkesin kafasında soru işaretleri bıraktı. Bu iddia son zamanlarda çok fazla tweetleyen Infinity Ward şirketinin  iletişim müdürü Ashton Williams üzerinden yayımlandı.

Ashton, 2019’da Call of Duty: Ghosts 2 için bir hazırlık yapıldığını düşündüğünü ve içinde kafatasları ve ölümle ilgili temaları olan bir dizi Tweet yayınladı.

Tweet’teki kafataslarının görünümü adeta Call of Duty: Ghosts 2 oyununu çağrıştırıyor ancak bilinen bir Kotaku yazarına göre, Ghosts serisinin devamı olmayacağı belirtilmişti.

Bu kafataslarına ve ölüm görüntülerine bakarak, herkes paylaşımın Call of Duty: Ghosts 2 ile alakalı olduğunu tahmin edebilir. Ancak taklit ve sızıntılara adanan bir ResetEra Forumunda,  Kotaku yazarı Jason Schreier “Ghosts 2 değil!” Dedi.

Fakat hala resmi bir haber yayımlanmadı. Oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar için Call of Duty: Ghosts, 2013 yılında PS3, Xbox 360 platformları için piyasaya çıkarılan ve daha sonra PS4 ve Xbox One platformlarında baş gösteren giden ilk çok platformlu oyundu.

Bu söylenti için yapılacak açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. yeni bir Ghosts oyunu hiç fena olmaz, hele ki nostaljik oyunların devamları, biz oyuncular için bulunmaz nimet.,

Ayrıca bunların hepsinden sonra 4 ocak tarihinde kafatası ve kemikler barındıran bir Tweet daha yayımlandı!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite için yeni bir güncelleme geldi!