Call of Duty: Mobile duyuruldu

Yürü be Activision!

Call of Duty: Mobile duyuruldu
Call of Duty: Mobile duyuruldu
Last updated:

Seneler geçti gitti ancak Call of Duty hayranları hep mobil cihazlarda oynanılabilecek mobil bir Call of Duty oyunu istemeyi hiç bırakmadı. Nihayet, küçük ekranlarda da oynanabilecek Call of Duty: Mobile olarak adlandırılan mobil Call of Duty oyunu duyuruldu, Activision kararlı!

Call of Duty: Mobile duyuruldu

Call of Duty: Mobile duyuruldu
Call of Duty: Mobile duyuruldu

Oyunun kendisi, Modern Harp ve Black Ops serisinin her yerinden en popüler haritaları, silahları, karakterleri ve daha fazlasını içeren, Call of Duty’nin ücretsiz, çok oyunculu bir versiyonudur. Bu, oyuncuların, örneğin, Modern Savaş 2’deki Hayalet olarak oynarken, Modern Savaş 2’deki Crossfire’daki Black Ops 2 Tip 25’i kullanabilecekleri anlamına gelir. Bu oyun için olasılıklar, en azından şu anda sınırsız görünüyor. Ek olarak, Activision ayrıca Zombilerin ve bir savaş royale modunun (açıkça Blackout olmasa da) yakın gelecekte oyuna geleceğini söyledi.

Call of Duty: MobileModern Warfare ve Black Ops serilerinin popüler haritalarını, aynı zamanda silahlarını, karakterlerini ve diğer içerikleri de içerecek olan, Call of Duty‘nin ücretsiz olacak bir mobil sürümü. Bunların yanı sıra oyunda henüz geleceği belli olmayan ancak olması beklenen Call of Duty modları olacak.

Mobil sürümün şerefine, mobil oyunun geliştirici ve yayıncı ekibi, Call of Duty: Mobile için bir fragman yayımladılar. Fragman içerisinde oyun az buz nasıl olacak görebilirsiniz. Video, aşağıda!

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Ayrıca Call of Duty: Mobile resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
Sevgiler,

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Epic Games
Epic Game Store, gelecek hafta ücretsiz vereceği oyunu açıkladı