Call of Duty: Modern Warfare ‘ye Tamagotchi ekleniyor

Bunla ne yapacağınız size kalmış.

Last updated:

Call of Duty: Modern Warfare‘nin, tek oyunculu kısımda derin bir hikaye sunması beklenirken, oyunun geliştirici firması Infinity Ward, çok oyunculu kısım için bazı yeni şeyler ekledi. Oyun, bizi Tamagunchi aksesuarı ile 90’lara götürecek ve bu aksesuar hem çok oyunculu kısımda hem de Spec Ops kooperatif modunda kullanılabilecek.

Anlaşılacağı üzere Tamagunchi, sanal bir evcil hayvanın daimi bakıcılığını gerektiren 90’ların hatırası olan Tamagotchi‘nin Infinity Ward sürümüdür. Tamagunchi benzer bir şekilde çalışıyor. Bu aksesuar, siz birilerini öldürdükçe yeteneklerinizi geliştiriyor. Daha fazla öldürün ve yetenekleriniz gelişsin. Ancak uzun bir süre birilerini öldürmezseniz Tamagunchi çürüyor ve ölüyor. Ayrıca aksesuarı kullanıp kullanmamak isteğe bağlı olsa da, Call of Duty: Modern Warfare ‘de, zaten Black Ops 4‘te bulunan bir çok oyunculu seçeneği barındırması bekleniyor.

Ayrıca tasarım yönetmeninin söylediğine göre oyunda Battle Royale modu olmayacak. Ancak bir süpriz var! Call of Duty: Modern Warfare, serinin en çekici ve en sevilen çok oyunculu ögelerini içeren yepyeni bir oyun moduna sahip olacak. Nasıl mı olacak? İleride göreceğiz!

:: Oyuna eklenen bu yeni aksesuar hakkındaki fikirleriniz neler?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Call of Duty: WWII İnceleme