Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII bu hafta sonu ücretsiz

Last updated:

Call of Duty: WWII’yi denemek için hala daha can atıyorsanız bugün şanslı gününüzdesiniz. Oyunun geliştirci firması, oyunun bu hafta sonu tüm oyunculara denemek için ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu!

Şu anda, çok oyunculu denemek isteyen herkesin oyunun Steam sayfasına gitmesi ve standart “Sepete Ekle” düğmesinin üzerindeki yeni simgeye tıklaması yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra deneme otomatik olarak indirmeye başlar. Bu fırsat, 25 Şubat 2018 Pazar günü ğleden sonra saat 16: 00’ya kadar sürüyor.

Call of Duty: WWII’yi ücretsiz olarak deneyin!

En iyi yanı, tam oyunu satın almaya karar verirseniz, denemedeki zamanınız için iki farklı şekilde ödüllendirileceksiniz. Birincisi, düzeyler, silah kilidi, prestij dereceleri, vb. Dahil olmak üzere tüm ilerlemelerin tamamı oyuna devredilecek. Buna ek olarak, oyunun tam sürümü şu anda satışa sunuldu. Oyunun standart versiyonu %35, Deluxe Edition ise %25 satışa sunuluyor ve fiyatları sırasıyla 135₺ ve 265₺’ye kadar iniyor.

Call of Duty: WWII, ilk kez 3 Kasım 2017’de piyasaya çıktı ve ayrıca oyun PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da mevcut.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Crystalis
Crystalis, SNK’nın 40. Yıl dönümü koleksiyonunun odak noktası oldu