Call of Duty WWII PlayStation 4 dinamik teması ortaya çıktı

Last updated:

Call of Duty WWII için yepyeni bir PlayStation 4 dinamik teması açıklandı ve en iyi yanı, herkesin bu temayı indirebilmesi.

Call of Duty WWII PS4 teması aylar önce açıklanmıştı ve yalnızca oyunu ön sipariş edenler için kullanılabilir durumdaydı. Yani oyunun fiziksel bir kopyasını alanlar bu temayı kullanamıyorlardı. Nihayet Call of Duty WWII PS4 dinamik tema açıklandı ve Kuzey Amerika PSN hesabına sahip olan herkes bu dinamik temayı kullanabilir!

Aşağıda resmi Call of Duty Twitter hesabının attığı bir tweet mevcut. Bu tweet aracılığıyla temanın nasıl göründüğüne dair bilgiler edinebilirsiniz.

Temayı indirmek için, tüm oyuncuların yapması gereken, buraya tıklayın ve oyun için kısa süre önce yayımlanmış hikaye fragmanını izleyin. Oyunun geliştirici firması her gün daha fazla ödülün mevcut olacağını söylüyor, ancak bu ödüllerin tam olarak ne olduğu henüz açıklanmadı.

Call of Duty WWII , 3 Kasım 2017’de piyasaya çıkacak. Oyun, PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC’de satışa sunulacak. Ön sipariş veren oyuncular , karakterleriniz için beş kıyafet ve bir silahın kalıcı olarak kilidini açan Çok Oyunculu Yükseltme içeren Bölüm Paketi’ne erişecektir

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
İndirim ve indirim: Steam’in 20 TL altı oyunların listesi