Black Ops 4

Camos artık COD: Black Ops 4 Blackout Modlarında mevcut

Last updated:

Her birimizin bildiği, silah oyunlarımızın vaz geçilmezi, olan Call of duty oyununa ait yeni haberler ile karşınızdayız, son zamanlarda yapılan duyurulara göre, Activision şirketi, COD: Black Ops 4 için geliştirdiği Blackout modlarına bir yenisini eklemiş; ismi ise Camos!

Camos ve silah çeşitleri şu andan itibaren COD: Black Ops 4 Blackout modlarında kullanılabilir ve yeni Armory menüsünde de erişilebilir durumda.

Geçtiğimiz hafta, geliştiriciler, yeni  fragmanında özel oyunların Blackout’a geleceğini açıkladığında, David Vonderhaar, kamuflaj ve silah çeşitlerinin Battle Royale modunda da kullanılabileceğini doğruladı. Salı günü yapılan büyük güncellemeden sonra, oyuncular artık tüm konsollarda piyasaya sürülen yama sayesinde yeni modları COD: Black Ops 4 Blackout üzerinden aktif olarak kullanabilirler.

Oyuncular sadece Black Ops 4 Blackout menüsündeki yeni “Armory” bölümüne girip istedikleri Camos veya Mastercraft varyantlarını aktifleştirebilirler.

Ayrıca, yama bazı 2 ve 3 zırh seviyesine kadar olan nerfs dahil olmak üzere, Battle Royale modu için başka birçok düzeltmeyi de içeriyor. Şimdi iki zırh da daha az dayanıklı olacak ve tüm oyuncular zırh setlerini tamir etmek için daha fazla zaman harcayacak.

COD: Black Ops 4 Blackout, oyununu Amazon’dan Playstation, Xbox One ve PC için satın alabilirsiniz. Ayrıca kafalarda bulunan bir soruya açıklık getirelim, Blackout, oyunun kendisinde var, ayrı bir oyun değil. Direk olarak Black Ops 4 oyununun bir parçası.