Captain Marvel

Captain Marvel için 90’lı yılları andıran bir site hazırlandı

Aranızda Captain Marvel’ın çıkmasını bekleyenler vardır umarım. Uzun zamandır Captain Marvel hakkında pek fazla haberler çıkmadı. Fakat severleri tarafından Captain Marvel için hazırlanan internet sitesi merak konusu olmuştu.

Hazırlanan sitede duvar kağıtlarından tutun ziyaretçi defterine kadar birçok şey bulunuyor. Sitede duvar kağıtları ,hareketli gifler, Comic Sans’tan ziyaretçi defteri bulunuyor. Sitede baştan sona kadar 90’lı yılları andıran birçok tema ve bölümlere rastlayacaksınız. Sitede yan taraflardan çıkan tıklayabileceğiniz animasyonlar ve koyu renklerdeki fontlar bulunuyor.

Captain Marvel için 90’lı yılları andıran bir site hazırlandı

Captain Marvel için hazırlanan sitede X-men ve Spider Man gibi birçok kahramanın yaratıcısı olan Stan Lee içinde bir konsept bulunuyor. Stüdyo aynı zamanda yakın zamanda bir takım sahte Captain Marvel posteri yayınladı ve Avengers‘ın reklam kostümlerini gösterdi.

Bu yıl iki Marvel yapımı filmde gişe rekorları kıracak filmler arasında bekleniyor. 8 Mart’ta Captain Marvel izleyicilerin karşısına çıkacak ardından Avengers: Endgame 26 Nisan’da gösterime çıkacaktır. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Away: Journey to the Unexpected
Away: Journey to the Unexpected oyununun çıkış açıklandı
%d blogcu bunu beğendi: