CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 ile birlikte bir RPG üzerinde çalışıyor

Last updated:

Bugünlerde ne zaman CD Projekt Red‘den bahsedilse, akıllara ilk gelen şey Cyberpunk 2077 oluyor. Çünkü bu oyun, uzunca bir süredir büyük bir heyecanla beklenen bir oyun. Bu oyun, geliştiricinin geliştirdiği en güncel oyun olarak biliniyor. Fakat üretimde olan başka bir oyun daha var.

CD Projekt Red, Cyberpunk’ın yanında başka bir büyük RPG oyunu üzerinde çalışıyor. Oyun 2021 civarında (belki Cyberpunk 2077? İle birlikte) piyasaya sürülebilir.

Şu an kimse bunun ne olduğunu bilmiyor. Sızıntı yok, söylenti yok ve ikinci oyundan bahsetmiyoruz. Tek bildiğimiz, rol yapma oyunu olacağı ve açık dünyada “CD Projekt Red‘in tarihi göz önüne alındığında” olacağıdır.

Cyberpunk CD Projekt
CD Projekt tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077.

Şirket yakın tarihli bir forum yayınında, oyunun 2021’de yayınlanmasını istediğini belirtti.

CD Projekt Red‘in forumundaki orijinal yazı Lehçe’dir, bunu anlamanın tek yolu Google Translate üzerinden bu yazıyı çeviri yapmaktır.

CD Projekt Capital Group‘un 2016-2021 yılları için stratejisine gelince, ikinci AAA oyununun 2021’e kadar piyasaya sürülme planları değişmedi. Şu anda Cyberpunk‘ın üretimine ve tanıtımına odaklanıyoruz, bu nedenle başka projeler hakkında yorum yapmak istemiyoruz.

Cyberpunk‘ı olabildiğince çok parlatmaya odaklandıkları çok açık. Mart ayının başında, CD Projekt Red, oyunun geliştirilmesinin “çok uzak” olduğunu söyledi ve kısa sürede çıkmayacağını da ekledi.

Cyberpunk 2077′nin piyasaya sürülmesinin dışında, Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de ne zaman yayınlanacağı da onaylandı. Oyun 2021’e kadar piyasaya sürülecek.

:: Peki siz bu yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Stillness of the Wind
The Stillness of the Wind şu anda indirimde