Cities: Skylines

Cities: Skylines 6 milyon kopya satışına ulaştı

Colossal Order ve Paradox Interactive tarafından ortaya konan Cities: Skylines için satış değerlendirmeleri gerçekleştirildi! Oyunun 6 milyon kopya satışına ulaştığı açıklandı!

Sıfırdan 6 milyona, Cities: Skylines!

10 Mart 2015 tarihinde piyasaya sürülen oyun çıkışından bu yana simülasyon ve şehir kurma kategorilerinin başında bulunuyordu. Toplamda %98 kullanıcı tarafından iyi yorum alan Cities: Skylines için bu hafta sonu bir satış grafiği çıkarıldı. Oyunun toplamda 6 milyon kopya satışına ulaştığı ve bu değerlerin halen yükselmeye devam ettiği resmi olarak açıklandı!

Bunun yanı sıra Cities: Skylines içerisindeki bazı detaylarda oyuncularla paylaşıldı. Zira açıklamalara göre oyunun çıkışından itibaren bu zamana kadar oyunda toplamda 2.185.317.000.000 nüfusa sahip 39.733.045 farklı şehir oluşturulduğu saptandı!

Cities: Skylines

Cities: Skylines’ın şu ana kadar;

  1. Toplam 16,938,045 gün oyun süresi
  2. 7,007,128 plaza inşası
  3. 175,950 adet topluluk modu

İçerdiği açıklandı! Ayrıca açıklanan değerler ve satış grafiği dahilinde yapımcı firmalar, bu hafta sonu boyunca Cities: Skylines içerisinde kutlama amacıyla birbirinden farklı oyun içi etkinliklerin gerçekleştirileceğini ve birden fazla ücretsiz DLC’nin oyuncular için yayımlanacağını açıkladı!

Oyunun 4. yılını kutlamaya yönelik gerçekleştirilen bu etkinliklerin yanı sıra oyunculara büyük teşekkürler ileten yapımcılar, ne kadar mutlu olduklarını açıklayarak oyunculara daha birçok etkinliğin gerçekleştirileceğini duyurdular!

Öyle gözüküyor ki ilk çıktığı zamanda birçok kişinin çamur atmış olduğu bu yapım tüm zincirleri kırarak tahta geçmeyi başardı, tebrikler Cities: Skylines! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın! Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için Paradox Interactive‘in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Destiny 2’de silahların nerflenmesine son
%d blogcu bunu beğendi: