Cities: Skylines

Cities: Skylines bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek

Cities: 2015 yılında siluet silüeti ve bu noktada şehir yapımı simi bir kaç yaşında iken, düzenli içerik güncellemeleri ve DLC, kentinizi her zaman daha büyük ve daha parlak hale getirebilmenizi sağlamıştır. Şimdi ise Cities: Skylines’ı ücretsiz olarak Steam platformundan deneyebilirsiniz.

Steam bildiğiniz üzere neredeyse her hafta, Hafta Sonu İndirimleri adı altında birkaç oyunu indirime sokuyor ve oyunları hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir kılıyor. Gerçekten Steam’de bu Hafta Sonu İndirimleri’ni takip ediyor, sizlere hafta sonlarının ücretsiz oyunlarını aktarmaya çalışıyoruz. Başta beğeni toplayan şehir kurma simülasyonu Cities: Skylines ile ücretsiz bir hafta sonu geçirebilir ve bu hafta sonu oyunu çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Oyunu ücretsiz oynamak için Pazartesi’ye kadar süreniz var. Ayrıca oyunu Pazartesi gününe kadar indirimli bir şekilde satın alabilmeniz de mümkün.

%75 indirim uygulanan, 49,00₺’ye satılan oyunu şuan sadece 12,50₺’ye satın alabilirsiniz. Eğer oyunu daha önce oynamadıysanız ve satın almak için denemek istiyorsanız hemen buradan oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:.Peki siz bu hafta sonu Cities: Skylines’ı ücretsiz olarak oynamayı düşünüyor musunuz?

 

Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.5 milyon hileci yasakladı