Civilization VI Rise and Fall duyuruldu

Firaxis Games, “Rise and Fall” adı verilen ilk büyük Civilization VI genişlemesini duyurdu. Bu yeni genişleme 8 Şubat 2018’de sunulacak ve geliştirici Firaxis Games, Rise and Fall genişlemesine yönelik olarak yukarıda görebileceğiniz 3 dakikalık yeni bir fragmanı da yayımladı.

Civilization VI Rise and Fall genişlemesi önümüzdeki ay piyasaya sürülecek!

Civilization VI Rise and Fall genişlemesi ile oyuna dokuz yeni lider, 8 yeni medeniyet, 8 yeni dünya harikası, 7 doğal güzellik, 4 yeni birlik, 2 fayans iyileştirme, 14 yeni bina, üç yeni kaynak, iki yeni ilçe eklenecek.

Bir uygarlığın başarılı bir şekilde liderliği onu müreffeh bir Altın Çağ’a gönderebilir, ancak arkasında düşen Karanlık Çağ’da ortaya çıkabilir. Karanlık Çağ’ın zorluklarına iyi cevap verin ve medeniyetiniz Kahramanlık Çağıyla yenilenmeye başlayabilirsiniz.

Dahası, kentler liderliğe bireysel bağlılık gösterecek ve eğer çok düşük düşerse, verim açıkça azalacak ve şehir başka bir medeniyete kaybolmuş olacak. Oyuncular benzersiz uzmanlık bonusları ve promosyon ağaçlarıyla gelen güçlü Valileri işe alabilir ve yenileyebilir ve şehrin liderliğe olan sadakatini güçlendirebilecek.

Yeni genişleme, “Emergencies” adlı yeni bir sistemi de beraberinde getiriyor. Bu sistemde, eğer bir medeniyet büyürse o zaman zayıf uygarlık güçlü medeniyete karşı birleşebilir ve daha iyi kazançlar elde edebilir.

Civilization VI, Firaxis Games tarafından Microsoft Windows, Linux ve MAC OS için geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PlayStation Store
Mart Ayının En Çok İndirilen PlayStation Store Oyunları