Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout için yeni güncelleme yayımlandı

Last updated:

Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout modu için oyuna, bugün sabah saatlerinde Treyarch tarafından, oyunda zombilerin dünyadaki yumurtlamasını durduran yeni bir güncelleme eklendi, ve Call of Duty: Black Ops 4 oyununun Blackout moduna  önümüzde ki  zamanlarda eklenecek olanlar hakkında biraz bilgi verdi. Bu haberin yayılması kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı. Verilen bilgilere göre oyunda yaşanılan bazı sorunlar düzeltildi. Gelin bunlara beraber bakalım;

  • Oyunda ki ufak mekaniksel hatalar düzeltildi, oyunda bulunan ve göze çarpan küçük hataların çoğu fixlendi.
  • Treyarch‘a göre, 3. Seviyede verilen zırh artık Gizemli Kutularda bulunmuyor, ancak zombilerin bulunmaması sebebiyle kutular ortaya çıkmadığından, muhtemelen azaltmanın etkilerini henüz hissetmeyeceğiz.

Ek olarak, Treyarch, yağma lekeleriyle ilgili yaşanılan sorunların çözüldüğünü söylüyor.Bu sorunun çözülmesi oyunun kullanıcılarını mutlu edeceğe benziyor. Hatta bu, biz oyuncular için harika oldu diyebiliriz.

Bazı PS4 düzeltmeleri ve PC‘ye özgü düzeltmeleri içeren bu hafta güncellemesiyle beraber, yapımcılar, kısa süre içerisinde, Blackout modu için daha fazla güncelleme yayımlanacağını ve oyuncuların güncellemeler sayesinde Blackout modundan çok daha fazla zevk alacağını, ve modu geliştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladılar.

Call of Duty: Black Ops 4 oyunu güncelliğini korurken, yeni bir dedikodu var, acaba Call of Duty: Black Ops 5, 2021 yılında mı geliyor? umarız ki E3 2019 da bununla ilgili bir kaç detay duyar, veya Treyarch’ın gelecek projeleri konusunda bilgi sahibi olabiliriz.

Call of Duty: Black Ops 4 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında kullanılabilir.

Daha Fazla İçerik
Minecraft Super Duper Graphics Pack iptal edildi