Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 oyununa yeni bir güncelleme yayımlandı

Noel’den önceki birkaç günden beri, Call of Duty: Black Ops 4 oyunu için pek çok güncelleme yapılmamıştı fakat geçtiğimiz saatlerde, geliştirici Treyarch FPS kategorisinde için yeni bir düzeltme yayımladı.

En büyük ekleme ve belki de tek eklemelerden biri, tümü çift puan limitleriyle oyun modları içeren “Endurance Chaos Moshpit” adlı yeni bir oynatma listesi. Örneğin, bir modun normal puan limiti 100 olarak ayarlanmış ise, bu oynatma listesinde 200 olarak ayarlanacak Bu oynatma listesine dahil edilen modlar dan bazıları;

Team Deathmatch, Hakimiyet ve Hardpoint gibi modlardır.

Bu yazının zamanı itibariyle, oyuna başka bir şey eklenmiş ise de ne olduğu açıklanmadı. Bununla birlikte, Treyarch firmasının güncelleme notlarını yayınlamasını makaleyi güncellemesi ve eklediği veya değiştirdiği her şeyi merak ile bekleniyoruz. Tüm güncellemeler doğrultusunda yeni haberler ile karşınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın!

Eğer oyun hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; Call of Duty: Black Ops 4, Treyarch şirketi tarafından geliştirilmiş olan ve Call of Duty, oyuncuları için şu anda piyasada bulunan en güncel oyundur, %86 oranında kullanıcı bu video oyunu içi olumlu tepki gösterirken geri kalan %14’lük kısım oyunu beğenmedi diyebiliriz, her koşulda oyuncuların gönlüne taht kuran bu yapım, FPS türünde çok oyunculu bir Battle Royale oyunu, eğer siz de tam bir aksiyon canavarı iseniz, hiç durmayın bu oyun tam size göre!

Call of Duty: Black Ops 4, şu anda PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC platformlarında kullanılabilir.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed