Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 için yeni bir sistem geliyor

Last updated:

Activision firması tarafından çıkarılan COD: Black Ops 4 oyunununa ait çıkarılan yeni mod için, çıkışından kısa süre sonra Blackout moduna oyunculardan büyük miktarda şikayet geldikten sonra, oyunun dizayn yöneticisi ve aynı zamanda geliştirici olan David Vonderhaar tarafından, Call of Duty: Black Ops 4 oyununda bulunan Blackout moduna  şikayetler doğrultusunda, oyuncuların istekleri üzerine yeni bir loot sistemi geleceğini doğruladı.

Call of Duty: Black Ops 4 oyununa gelecek olan yeni loot sistemi hakkında Ekim ayında oyunun başlattığı Blackout modu üzerinde büyük şikayet olmuş. Bugün, Vonderhaar, Treyarch’ın Battle Royale modu yakın gelecekte yeni ve geliştirilmiş bir yağma sistemi alacağının bilgisini yanıtladığını doğruladı.

Yeni loot sistemi konsept ile benzer şekilde, oyunun PC versiyonuna benzer olarak; bu, bir kerede görüntülenen tüm “sırt çantası” veya “kasalar” içeriğini görüyor. Ancak, bu sürüm iki sayfada bu bilginin iki satırını gösterecektir. En azından bu yinelemede, David Vonderhaar, güncelleme dünyaya yayınlanmadan önce üç sıraya geçebileceğini onaylıyor.

Maalesef, yeni değişikliğin ne zaman uygulanacağı hakkında bir tarih yok, ancak Vonderhaar şu anda QA testinde olduğunu söylüyor, bu yüzden umarız, bazı oyun hataları olmazsa, bu yeni güncellemeye kısa sürede erişebileceğiz.

Call of Duty Serisinin en güncel oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4 , şu anda Amazon firması üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde kullanılabilir.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Sid Meier’s Civilization VI şimdi iPad’de!