Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 oyununa Double XP etkinliği geliyor

Call of Duty: Black Ops 4 oyununda, oyuncuların level atlamasını kolaylaştıracak bir Double Xp etkinliği düzenleniyor!

Treyarch, dün geçtiğimiz saatlerde bu hafta sonu Call of Duty: Black Ops 4 için, bir Double XP ektinliği olacağını açıkladı.

Oyunda bu hafta sonu başlayacak olan bu Double XP Etkinliği bizlere kalırsa cidden oyunculara güzel fırsatlar yaratacak.

Çünkü halihazırda oyunda seviye atlamak zaten zor, aynı zamanda silahların geliştirilmesinde de bir o kadar vakit harcamanıza gerek kalmayacak.

Geliştirici Treyarch dün attığı Tweet‘e göre, etkinliğin hem level atlamanızı, aynı zamanda silahlarınızı yükseltmenizi kolaylaştıracak. Bu nedenle her bir silahı en üst düzeye çıkarmayı umuyorsanız bu kesinlikle iyi bir fırsat olacaktır.

Diğer çift kişilik XP hafta sonları gibi bu etkinlikler de Cuma günü saat 13: 00’de EST’de (10:00 ’PST) ile Pazartesi gününden 13: 00 saatine kadar sürecek.Yani şuandan itibaren başlamış bulunuyor.Bu fırsatı kaçırmayın önünüzde sadece iki gününüz var.

Ayrıca diğer Call of Duty: Black Ops 4 haberlerine baktığımız zaman geçtiğimiz günlerde oyuncular için yayımlanmış olan güncellemelerle beraber birkaç gün önce oyunda tamamen ücretsiz yeni bir makineli tabanca mevcut oldu.

Call of Duty: Black Ops 4 oyunu şu anda PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows PC platformlarında satın alıma mevcuttur.

Bize kalırsa böylesine her zaman güncel olan bir oyunun düzenlediği böylesine fırsatlar getiren etkinliği kimsenin kaçırmaması gerekiyor!

Daha Fazla İçerik
Xbox
Xbox One ve Xbox 360 platformlarının bu ayki ücretsiz oyunlar açıklandı