Cooler Master Devastator 3

Cooler Master Devastator 3 Newegg üzerinde oyuncular için satışta

Last updated:

Eğer sizler de bir bilgisayar toplamak istiyor, ancak dış donanımların fiyat-performans donanımı olmasını ümit ediyor, ve düşük bütçeli bir donanım bekliyorsanız, Cooler Master markasının yeni oyuncu donanımı olan Cooler Master Devastator 3 tam olarak size göre!

Dediğimiz gibi, düşük bütçe  karşılığında sizler de hoş aydınlatmalı ve kullanımı rahat bir oyuncu donanımı istiyorsanız, Newegg firmasının mağazaları üzerinden (hem dijital, hem bayi olarak), indirim süresince 24,99$ olarak, dolar kuru olarak hesap edersek yaklaşık olarak 133,38 Türk Lirası karşılığında Cooler Master Devastator 3 yapımını satın alabilme imkanınız var!

Ayrıca Cooler Master, bütçesi yetmeyenler için 5 dolarlık bir promosyon kodu veriyor (123VRKF8)!

Genellikle, SteelSeries gibi bilgisayar açısından fiyat-performansa çok önem veren Cooler Master firmasının bu kıyağı da, oyuncular için güzel bir fırsat olabilir. Donanımlara genel olarak bir bakış atacak olursak, Cooler Master Devastator 3 donanımının klavyesi ergonomik bir yapıya sahip, güzel bir bilekliğe sahip, üstte 6 adet, ekleme tuşlar bulunuyor, Q tipi bir klavye, uzun süreli kullanımda rahat olabilir.

Fare için yorum yapmak gerekirse, genel olarak kablolarda, her zaman gördüğümüz tipik bir kablo modeli var, farede ayrı yeten, elleri kavrayan bir yapı hakim, elinizle rahat bir şekilde kavrayabilirsiniz,

Fare  ve klavye, beraber olarak 7 renk özelliği sunuyor, yani fare ve klavyeyi beraber olarak renklerini değiştirebiliyorsunuz. Hem klavye hem fare üzerinde, kendi isteğinize göre belirleyebileceğiniz, Dpi ayarı yapabilme imkanınız var.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Division 2 yetenek hatası çözüldü
The Division 2 yetenek hatası çözüldü