Costume Quest

Costume Quest çizgi film oluyor

Double Fine Productions tarafından 2011 yılının Cadılar Bayramında yayımlanmış olan Orijinal Costume Quest için sürpriz bir açıklama geldi. Oyun, çizgi film haline getiriliyor.

Double Fine’ın geliştirdiği diğer oyunlara oranla bu oyunda sevimli kostümlere sahip karakterler bulunuyor. Ayrıca Costume Quest içerisinde çeşit çeşit renkli renkli kostümlere sahip olmak mümkün. Oyunun içinde ek görevler, kostümler, savaş pulları ,oyun kartları ve eğlenceli partiler oluşturabilirsiniz. Her oyunda olduğu  gibi bu oyunda da savaş halinde olduğunuz canavarlar var. Costume Quest, kısa süreli bir ana hikayeye sahip, bunun yanı sıra oyunu almanız için yakın zamanda indirimler gerçekleşebilir!

Oyunun çizgi film için yayımlanan fragmanda oyunda olduğu gibi farklı kostümlere rastlıyoruz ayrıca olağanüstü fantastik bir çizgi filmin bizleri beklediğini de fragmana bakarak görmek mümkün!

Çizgi Film, Frederator Studios tarafından geliştiriliyor. Frederator Studios aynı zamanda Adventure Time ve Netflix Castlevania serisi gibi diğer popüler filmlerin geliştiricisidir. Oyununun çizgi filmi, gösterime 8 Mart’ta girecektir. Ayrıca eş zamanlı olarak Amazon Prime’da yayımlanacak. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Ayrıca oyunu Steam üzerinden şu anda satın alabilirsiniz!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Super Robot Wars 10
Super Robot Wars 10, Playstation 4 ve Playstation Vita’ya geliyor