Costume Quest

Costume Quest’in çizgi filmi yarın gösterime giriyor

Beklenen Costume Quest çizgi filmi yarın gösterime giriyor!

Costume Quest 2010 yılında piyasaya sürülmüştü ve uzun bir süre önce de  bir çizgi filminin yapılacağını öğrenmiştik.  Double Fine Productions tarafından geliştirilen oyun; çeşitli kostümleri, grafikleri ve sevimli karakterleri ile çocukların gözdesi haline gelmişti.

Frederator Studios ile işbirliği içerisinde ortaya çıkarılacak olan çizgi film yarın  Amazon Prime‘da gösterime girecek. Animasyonun karakterleri Reynold, Wren, Everett ve Lucy isimli çocuklardan oluşuyor. Cadılar Bayramında giydikleri her kostümde kendilerini istedikleri şekle sokarak canavarlara karşı koyuyorlar ve karşılaşabilecekleri tüm canavarları giydikleri kostümlerin özellikleri ile alt ediyorlar. Ayrıca çizgi film için bir basın açıklaması gerçekleştirildi, yapımcılar tarafından Costume Quest çizgi filmi hakkında ise;

“Gösteri, dört çocuğun uykulu Auburn Pines kasabasının gölgesinde gizlenen kara güçlere karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Engellerin üstesinden gelmek ve hedeflerine ulaşmak için, süper-normal kostümlerin büyülü güçlerinin kilidini açmayı ve ustalaşmayı öğrenmeliler – her kostüm yeni bir dönüşüm ve güçler dizisidir.” İfadeleri kullanıldı.

Costume Quest çizgi filmi yarın Amazon Prime‘da yayımlanacak. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz! daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Layers of Fear
Steam’de 31 TL olan Layers of Fear kısa süre için ücretsiz