Crackdown 3

Crackdown 3, bu hafta Xbox Game Pass için gelecek

Geliştiricileri Sumo Digital, Reagent Games, Cloudgine, Certain Affinity ve Ruffian Games olan Crackdown 3, bu hafta Xbox Game Pass için gelecek. Ayrıca Xbox Game Pass‘i sadece $1‘a deneyebilir ve Crackdown 3‘ü oynayabilirsiniz.

İlk olarak şunu söyleyelim, Crackdown 3 zaten Xbox Game Pass aboneleri için ücretsizdir. Ancak şimdilik Microsoft yalnızca $1 karşılığında bir aylık Xbox Game Pass deneme sürümünü sunuyor. Buradaki kazancınız $60 ile oyunu satın almak yerine sadece $1 ile 1 aylığına hem Xbox Games Pass‘i hem de Crackdown 3‘ü deneyebilirsiniz.

Sadece $1 ile Xbox Game Pass’i deneyin!

Xbox Game Pass zaten milyonlarca abonesine sahip, ancak aralarında değilseniz, şu anda içeri atlamak için iyi bir zaman gibi görünüyor. Xbox internet sitesinde veya konsolunuz üzerinden Xbox Game Pass‘e kayıt olabilirsiniz.

Crackdown 3, Xbox One ve PC platformlarına geliyor ancak Xbox Game Pass şu anda yalnızca Xbox One platformunda. PC ve diğer platformlara gelebilir, ancak bu konuda hiçbir duyuru yapılmadı. Crackdown 3, 15 Şubat gününde oynanılabilecek.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
RimWorld sonunda Beta sürümüne geçti!
%d blogcu bunu beğendi: