Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy satışları 10 milyonu aştı

Bugünlerde Activision Blizzard işten çıkardığı çalışanları hakkında çokça gündeme getirilerek eleştiriye mazur kalmıştı. Bu haberlerin yanı sıra Activision Blizzard, Crash Bandicoot serisinden olan Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy‘nin lansmanından sonraki sürede yapılan satışları açıkladı.Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, Toys for Bob tarafından geliştirilerek Activision Blizzard tarafından 2017 yılında PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüştü.

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy satışları 10 milyonu aştı

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy, dünyayı kötülüklerden kurtarmak için mücadele eden Crash ve kız kardeşi Coco karakterlerin birlikte geçirdiği maceraları anlatıyor. 2017 yılının yazına damga vuran oyun İngiltere oyun satış listelerinde en üstlere yükselmişti.

Geçen yıl ise yapılan listelerde yine listenin başlarında bulunmuştu. İki gün önce Activision BlizzardCrash Bandicoot: N. Sane Trilogy‘nin çıkmasından bu yana 10 milyona yakın satış yaptığını açıkladı. Şirketin finansal durumu değerlendirildiğinde bu satışın iki sene için çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Activison Blizzard 800 kadar çalışanını işten çıkardığını doğruladı. Bununla ilgili haberi sayfamızda bulabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Microsoft E3 2019
Microsoft firması E3 2019 konferansında bomba gibi bir çıkış yapacak
%d blogcu bunu beğendi: