Days Gone

Days Gone için yeni bir fragman yayımlandı

PlayStation, çok kısa bir süre önce Days Gone adlı oyun için yeni bir fragman yayımladı. Fragmanda oyundaki karakterin geçmişte yaşadığı birtakım olaylara değiniyor. Oyunun kahramanı Deacon adlı adamın Sarah isimli bir kadınla tanışıyor ve daha sonra evleniyorlar.

Daha sonra Sarah, Deacon‘u bilmeyen bir sebepten ötürü terk ediyor ve Deacon evlendikleri kiliseye gelerek eşiyle evlendiği zamanı hatırlıyor, hatta elinde Sarah‘ın fotoğrafını bulunuyor. Baş kahramanımız anılarıyla baş başa kalırken düşmanları onu rahat bırakmıyor. Aralarında geçen kanlı mücadeleyi Deacon kazanıyor.

Days Gone için yeni fragman yayımlandı

Fragmanda çalan şarkı Billy Raffoul‘a ait. “Hell or High Water” şarkısı oyunu yansıtıyor. Bend Studio, oyunun karakterlerinin birkaç ekran görüntülerini yayımladı. Hatta bugün yayımlanan fragman için e-posta yoluyla sahte davetiye bile dağıttı. Bu hareketinden oyunu oldukça önemsediğinin ve oyundan hem satış konusunda hem de kitle konusunda önemli bir beklenti içinde olduğunu anlıyorum.

Amazon üzerinden oyunun ön siparişini verebilirsiniz. Days Gone 26 Nisan’da PlayStation 4 platformunda piyasaya sürülecek.

Daha Fazla İçerik
Horizon: Zero Dawn dört milyondan daha fazla sattı ve oynandı!