Days Gone tamamlandı

Last updated:

Nihayet! Days Gone‘ın yıllardır süren geliştirilme süreci sonunda tamamlandı. SIE Bend Studio, bildiğiniz üzere bir PlayStation 4 özel oyunu olacak Days Gone‘ın geliştiricisi. Ve bu sevgili firmamız sonunda müjdeli haberi duyurdu: Days Gone26 Nisan 2019‘da çıkıyor!

Days Gone tamamlandı

Tasarımcı koltuğunda Eric Jansen‘in oturduğu ve Unreal Engine 4 ile geliştirilen bu aksiyon türündeki oyun, 2015 yılında duyurulmuş ve geliştirme süreçleri başlamıştı. Aradan geçen 4 yıldan sonra oyuna baktığımızda itiraf etmeliyiz ki güzel duruyor! Ancak oyun sık sık The Last of Us‘a benzetildiği için bu büyük bir sıkıntı oluşturabilecek gibi duruyor.

Days Gone geliştirme süreci tamamlandı
Days Gone geliştirme süreci tamamlandı

26 Nisan 2019‘da Days Gone piyasaya sürülecek ve neler olacağını göreceğiz! Aşağıda size oyunun Farewell Mahallesinin çarpıcı atmosferini gösteren bir video bıraktık. İzlemeyi unutmayın.

[jnews_element_iconlink icon=”fa fa-gamepad” title=”Days Gone Resmi Sitesi” subtitle=”Tıklayın ve Days Gone resmi sitesine gidin!” title_url=”https://www.playstation.com/tr-tr/games/days-gone-ps4/”]

[jnews_element_iconlink icon=”fa fa-gamepad” title=”Oyun Haberleri” subtitle=”Tıklayın ve daha fazla oyun haberleri görün!” title_url=”https://oyunpat.com/oyun-haberleri/”]

 

Daha Fazla İçerik
Ethereal çıkış tarihi açıklandı!
Ethereal oyununun çıkış tarihi açıklandı