Dead Cells’in ücretsiz DLC’si bu bahar geliyor

Geliştiricisi Motion Twin olan Dead Cells‘in ücretsiz DLC’si bu bahar geliyor. Buradaki video, yaklaşık 20 yıldan beri devam eden, ancak Dead Cells‘in yaratılmasından önce oynanması ücretsiz oyunlara odaklanan Fransız geliştirici Motion Twin‘in Red Bull Gaming mini belgeseline dahil edildi. Video, Motion Twin‘in projeyle ilgili risklerini ve oyunun ilk tasarımından, geliştiricilerin açıkça kabul ettiği “hazırlık aşamasına sahip bir strateji oyunu” olarak nasıl geliştiğini ele alıyor.

Dead Cells
Dead Cells’in ücretsiz DLC’si bu bahar geliyor

Dead Cells’in ücretsiz DLC’si bu bahar geliyor

Dokuz aydır üzerinde çalıştığımız dev bir DLC yayımlayacağız. Yayımlanacak ve oyuncular çıldıracak! Şu anda olduğu gibi oyun tamamlandı, ancak üzerinde gerçekten fazladan bir kalite katmanı istiyoruz. DLC gerçekten tamamen hikayeye uygun bir sonuç çıkarmak ve işleri biraz daha açıklamak ve oyuncuya oyun dünyasını anlamak için yeni yollar vermekle ilgili olacak.

Dead Cells DLC’nin ilkbaharda çıkması bekleniyor ve 28-31 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan PAX East‘te oynanabilecek, şu anda Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
GTA: Vice City’deki bölgelerin gerçek halleri