Dead or Alive 6

Dead or Alive 6 PS4 kullanıcılarının erişimine açıldı

Koei Tecmo, Dead or Alive 6 oyununun çıkış tarihini ertelemişti. Şubat ayında çıkacak olan oyunun tarihi mart ayın çekilmişti. Fakat bugün verilen bilgiye göre PS4 kullanıcıları oyuna bugün erişebilecekler.
Bu sabah açıklandığı gibi, 11 Ocak tarihinde başlayacak olan oyun içi  beta bugün canlı olarak oyunculara  açılacak ve 11 Ocak tarihinden 14 Ocak tarihine  kadar sürecek. Maalesef bazıları için, beta yalnızca PS4 platformunda mevcut olacak, Xbox One ve PC platformlarında  oynamak isteyenler bu sefer hayal kırıklığına uğradı. Ayrıca, betaya erişebilmek için bir PlayStation Plus abonesi olmanız gerekiyor!

Dead or Alive 6 oyununun Betasının ne sunacağına gelince, Koei Tecmo, toplamda beş karakterin oynanabileceğini ve bu beş karakterin Kasumi, Ayane, Hayate, Hayabusa ve yeni gelen Diego olacağını söylüyor. Tüm dövüşler DOA Colosseum’da gerçekleşecek ve sadece oyun modunun Çevrimiçi Versus modundaki modları geçerli olacak. Dead or Alive 6 için oldukça basit bir beta sürümdür, ancak geliştiricilere oyunun sunucularını piyasaya sürmeye hazırlama şansı veriyor.

Dead or Alive 6 1 Mart tarihinde çıkış yapacak ve PS4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek. Kendiniz için bugünün beta sürümüne erişmek istiyor iseniz, PlayStation Store‘a  gidip hemen oyunun betasını indirmeye başlayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Slay the Spire
Slay the Spire oyunu erken erişimden çıktı
%d blogcu bunu beğendi: