Death Stranding için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Hideo Kojima, bugün Tokyo Game Show 2019’da Death Stranding için yayınlanması gereken bir oynanış videosu hazırladı. Video, Sam’in “Safehouse”larından birisinde yapılmış ince mekanikleri ve oyuncuların oyunda kullabileceği özelleştirme seçeneklerinden bir kaçından görüntü içeriyor.

Video, oyunun çeşitli animasyonlarının ne kadar gerçekçi göründüğünü vurgulanmak için kurgulanmış gözüküyor. Norman Reedus’un her türlü tepkilerini ve duygularını videoda görebiliyoruz. Videodaki ayrıntı seviyesi çok detaylı.

Özellikle, oyunda bulunan fotoğraf modunun nasıl çalıştığını görebiliyoruz -en azından banyodaki bir ayna üzerinden-. Sam duş aldıktan sonra kendisini incelerken, oldukça garip bir pozisyonda kalıyor, bu oyuncuları eğlendirecek gibi duruyor.

Devamında, Sam’in dolabının içinden farklı eşyaları ya da silahları seçerek açık dünyaya girmeden ekipmanlarınızı ve envanterini görebileceğiz. Silahların bazıları seçilemez konumda bu silahların oyun ilerledikçe açılacağını düşünüyorum.

Üsteki, üsse ait bilgisayar sistemlerini de görebiliyoruz, görev hedefleri, veri arşivleri ve ironik Death Stranding müziğine sahip müzik sistemine de erişebiliyoruz.

Videoda aşağıdan ulaşabilirsiniz:

:: Oynanış videosunu nasıl buldunuz?

Daha Fazla İçerik
Fortnite’a sevgililer günü temalı güncelleme geliyor