Demon’s Souls Online sunucuları Şubat ayında kalıcı olarak kapatılıyor

Demon’s Souls çevrimiçi sunucuları 28 Şubat‘ta sonsuza dek kapatılacak. Bu, oyuncuların o tarihten sonra arkadaşlarıyla oynamanın veya mesajları okumanın mümkün olmayacağı anlamına geliyor.

Demon’s Souls Online sunucuları kapanıyor!

Demons’s Souls, Souls serisindeki ilk oyun olmuş ve Soul Arts kavramını ve krallıkları onlardan delirtiyor. Dark Souls serisinin popülerlik ve lehçe özelliklerini hızla aşmasına rağmen, Demon’s Souls, pek çok oyuncunun kalbinde hâlâ özel bir yere sahip.

Dark Souls‘un Işık ve Karanlık’ın sonsuz döngüsü yerine, Demon’un Ruhları, sis içindeki herkesi avlayan iblisleri parçalayan sinsice bir siste örtülü Boletaria krallığına giden bir maceraperest (siz) üzerine odaklanmaktadır. Oyuncu, eski kurbanı Eski Suyu kuran eski yaratıklardan birine yeniden uykuya dalmak için bir yol bulmalı ya da sis Boletaria’dan yayılacak ve dünyayı kuşatacak.

Demon’s Souls çevrimiçi sunucuları, günümüzde popüler bir kitle tarafından oynanmayıp, çok seyrek olarak doldurulurken, sunucuların kapatılması çok büyük bir kayıp olmayacak. i

Her iki durumda da, Demon’un Souls çevrimiçi sunucuları 28 Şubat’ta kapanacak, oyundan son bir kez oynamak ya da New Game Plus’a ya da yeni bir karakter oynamak ve tüm deneyimi elde etmek istiyorsanız, muhtemelen çabuk olmalısınız.

Demon’s Souls, yalnızca Playstation 3 için piyasaya sürüldü.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed