Destiny 2 Curse of Osiris için yeni bir fragman yayımlandı

Bungie, Destiny 2‘nin ilk genişlemesi olacak olan Curse of Osiris‘i, oyunun yeni özelliklerinin yer aldığı bir fragman ile resmi olarak piyasaya sürüyor.

Yarın oyuncular, oyun ilk genişlemesi Curse of Osiris ile Destiny 2‘deki yolculuğuna devam etme şansına sahip olacaklar. Oyunun ilk genişlemesinin yayımlanmasını kutlamak adına yayımlanan fragmanda yeni seviyeler, görevler, silahlar ve zırhlar gibi yeni şeyler bizlere gösteriliyor.

Curse of Osiris yarın  geliyor!

Video ayrıca Yeni Raid Lair, World of Eater’ı gösteriyor. Destiny 2‘nin Leviathan baskısı kadar uzun olmamasına rağmen, bir meydan okumanın çokluğunu teşkil eden yeni bulmaca ve karşılaşmalar yer alacak. Ayrıca, oyuncuları meşgul edecek yeni bir boss da oyuna eklenmiş olacak.

Curse of Osiris, 5 Aralık tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için 20$ karşılığında satışa sunulacak. Yakın gelecekte Destiny 2 oynamayı düşünüyorsanız, oyunu ve yayımlanan yeni genişlemeyi 39$ gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Sabah piyasaya sürülecek olan genişleme hakkında daha fazla detay isterseniz haberimizin en üstündeki videoya göz atabilirsiniz.

Destiny 2, 6 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için piyasaya sürülmüştür.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Bubble Bobble 4 Friends
Bubble Bobble 4 Friends, Nintendo Switch için duyuruldu