Destiny 2_20170912214832

Destiny 2 Dereceli PvP modu onaylandı

Bungie geçtiğimiz günlerde Destiny 2‘nin içerik konusunda sıkıntılar yaşadığını belirtti. Ek olarak stüdyo Destiny 2’ye Dereceli PvP modunu ekleyeceğinin de sözünü verdi. Bununla birlikte Bungie, Destiny 2 Dereceli PvP hakkında herhangi bir şey paylaşmadı, ancak öncelikli görevler arasına girdiğinden eminiz.

Destiny 2’ye Dereceli PvP modu geliyor!

Bungie’ye göre, oyuna gelecek olan PvP modunun 2018’de kullanılabilir hale gelebileceğini duyurdu. Stüdyoya göre, oyuna eklenecek bu yeni oyun modu olan Dereceli PvP oyun modunun oyun için çok önemli olduğunu vurguladı. Oyuncular, Dereceli PvP oyun modunun eklenmesinin ardından Bungie’ye gerçekten minnettar olacağı düşüncesindeyim.

Ayrıca, Osiris’in Cuse’in genişlemesi ile, Bungie  eldeki topların animasyonunu değiştirecek. Halihazırda, el topu kovulduğu zaman yukarı doğru hareket ederek oyuncuların tekrar hedefe doğru silah ayarlamalarına neden olarak hızlı bir ardışık ateş etmesini zorlaştırıyor.

Yeni animasyon, el topunu, oyuncuların hedefini ayarlamadan hızlı bir ardıl olarak birden fazla atış yapmalarını kolaylaştırmak için geriye doğru kıvrılmasına neden olacak.

Destiny 2, PC, Xbox One ve PlayStation 4 için Bungie tarafından geliştirilen ve Activision tarafından piyasaya sürülen birinci şahıs aksiyon oyunudur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Division’a Xbox One X desteği geliyor
%d blogcu bunu beğendi: