Destiny 2 Opulence

Destiny 2 Sezon 7’nin ismi Opulence olarak belirlendi

Last updated:

Bungie, Destiny 2 için çıkardığı Forsaken güncellemesi ile büyük beklentiler içindeyken, Activision’u hayal kırıklığına uğratarak beklentileri karşılayamadı. İnişli çıkışlı bir sürüvene sahip Destiny 2 için yeni sezon ismi Opulence olarak belirlendi.

Opulence, Penumbra adlı başka bir eklentiyle çakışacak. Bu çakışma, Joker’in vahşi geçişinin Drifter’ın mevsimi ile çakıştığına oldukça benzer Wild pass ve Drifter eklentileri, takım tabanlı bir oyun modunda Forsaken’in Gambit modu, PvP ve PvE’nin bir karışımı olarak odaklandı. Sonuç olarak, oyunun arenaya odaklandığı ortada.

Opulence Sezonu, Penumbra ile çakışacak!

Opulence, diğer taraftan, bizi Leviathan olarak bilinen oyunun ilk baskınının yerine geri götürdü. Destiny 2 direktörü Luke Smith, ekibin şu anda Opulence içeriğini test ettiğini söyledi. Bu, yakında daha fazla ayrıntı görünmesini bekleyebileceğimiz anlamına gelir.

Destiny 2 oyununun beklenen 2.1.4 güncellemesi, yayımlandı

Destiny 2 Opulence’ın her yerdeki veliler için başka bir güç artışı olacağının farkındayız. Seviye kapağını halihazırda olduğundan daha fazla arttırmak. Oyuncular ayrıca en yeni altın seviye silahı için başka bir egzotik arayış beklemesini bekleyebilirler. Daha fazlası yakında açıklanacak.

Opulence ile birlikte gelen Penumbra eklentisi, 6 yığınlı çöpçatanlık aktivitesinin yanı sıra yeni bir baskın getirecek. O zamana kadar, Drifter sezonu 5 Mart’tan Mayıs ayına kadar sürecek.

Destiny-2-Opulence

 

Destiny 2‘nin 7. sezonunda dikkat edilmesi gereken çok önemli bir şey, Opulence’ın resmi olarak Bungie ile Activision arasındaki ortaklığın sona erdiğine işaret ediyor. Bu, ilk önce ortaklık hakkındaki algınıza dayanarak, ya iyi ya da kötü bir haberdir. Destiny 2‘nin hayranları, oyun şimdi değişime açık olacağından risk olacağı konusunda endişeli. Öte yandan, Activision’ın Bungie’yi harika içerik üretmekten alıkoyduğunu düşünen herkes göreceli olarak memnun olmalıdır.

 

 

 

:: Destiny 2’nin yeni sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
God of War
God of War, 2019 DICE ödüllerinin birincisi oldu