Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Last updated:
Destiny 2’nin Yeni bir Nightfall’ı artık mevcut. Bungie oyuncularının yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki nightfall strike’ı değiştirdi 24 ekimde güncellenen nightfall sürümünde oynayıp deneyebilirsiniz

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike’ı değiştirdi. Haftanın geri kalanı için Piramidin’in Nightfall sürümünde oynayıp deneyebilirsiniz. Bu değişikliğin yanı sıra, yeni değiştiriciler de bulunmaktadır: Zaman aşımı: Sıfır Saat(zaman sınırını genişletmenizi önler) ve Torrent (yeteneklerinizin şarj hızını arttırır).

Orijinal Hikaye: Her 7 günde, Destiny 2’nin haftalık sıfırlaması , sunulan etkinliklerden dükkanlarda satışa sunulan eşyalara hediyelerden oyundaki değişken grupları değiştirir. Everward’ın teklif etmesi gereken yeni araçlar var ise , bu hafta Nightfall Strike , Exodus Crash , Arcadian Vadisinde.

Exodus Crash’da iki değiştirici bu hafta etkinleşiyor ve bunlardan biri de bir süre daha kazanmak için bir yol sunuyor. Timewarp: Yüzüklerden , atlamak için görev boyunca geniş beyaz daireler dizisi sunar; her biri Görev’i bitirmek için 30 saniye daha zaman ayırır. Diğer değiştirici olan Prism , seçilen eşya ek hasar (ve diğerleri normalden daha az şey yapar) yaparak, üç eşyanın her birinde döner. Geçen ay bir Destiny 2 güncellemesi yayınlandıktan sonra, artık seçilen elemanın artık kısa bir süreliğine belirmediğini gösteren mesaj düzgün çalışıyor. Ek olarak, ekrandaki bir efekt, eleman birinden diğerine ne zaman değiştiğini vurgulamaya yardımcı olur.

Zorluklar açısından Karanlık Hız en az beş dakika kala savaşmayı bitirmek gerektirir ki, her zaman olduğu gibi aktiftir. hiç ölmemiş veya üçten az ölümle Görevi tamamlaman için görevler. Sonunda, Lightning Than Lightning Thavik’leri yenmeden önce ateş takımınıza yakın dövüşlü dokuz Shanks’i öldürmesini ister.

Vadideki Exodus Crash, en az 240 önerilen bir Güç seviyesine sahiptir. Bunu o noktaya getiremediyseniz, seviyeyi yükselttikten sonra, Nightfall ödülünü kapmadan önce beklemeyi düşünebilirsiniz; vites . Bu Nightfall, 24 Ekim Salı günü saat Türkiye saati ile 12: 00’de gerçekleşecek Destiny 2′ nin haftalık sıfırlanmasına kadar sunulacak .
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Hellblade: Senua’s Sacrifice tarafından bir fragman ve bir bağış