İlk önce, bu muhteşem prestij Leviathan Raid‘i konuşalım. Yeni PvP haritasını sabırsızlıkla bekleyen oyunculardan biriyseniz, biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız.

Topluluk Müdürü Cozmo haritanın prestij sürümü nedeniyle Bungie ile karşılaştığı bir sorun nedeniyle ertelendiğini ileri sürdü. Muhteşem prestijli Leviathan Raid geliyor. 10 Ekim‘de, yani bugün yayınlamak yerine, 18 Ekim‘e kadar yayımlanamayacak.

PlayStation 4 için geliştirilen Call of Duty: WWII Kaplaması hakkında yayımladığımız haberi görmen lazım! İLGİLİ YAZI

Prestij baskını bugün gelmeyecek olsa da, yeni bir PvP haritası olacak. Distant Shore (OG Destiny’den Shores of Time ) haritasına benzeyen olarak adlandırılan harita, oyunun ilk Iron Banner’iyle başlamak üzere zamanlanır. Bununla birlikte, harita, Iron Banner bittiğinde bir hafta kadar tüm harita listelerinde yer almaz. Iron Banner, 10-17 Ekim tarihleri ​​arasında oynanmaya hazırlanıyor, bu nedenle yeni haritayı 17 Ekim ‘de genel çok oyunculu harita listelerinde görmeyi bekliyor.

Destiny 2 PS4 ve Xbox One için oynanabilir. Aynı zamanda bu ayın 24’ünde PC’ye gelecek.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Emirhan GÜNEŞ

Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır.

5 yorum

BrkBEY · 10 Ekim 2017 7:33 PM tarihinde

Mükemmel

Sami · 10 Ekim 2017 7:34 PM tarihinde

Ellerinize sağlık <3

Eren Ömer can · 10 Ekim 2017 7:39 PM tarihinde

Merhaba Emirhan Kardeşim Yazın Gerçekten Mükemmel Olmuş Professionel bir yazar gibi yazmışsın Okurken Sıkılmadım bu Oyunu Oynamıyordum Sayende Başlayacağım Yazılarının Devamını Bekliyorum

Semosedo · 10 Ekim 2017 7:49 PM tarihinde

Harika! Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Murat Bolelli · 11 Ekim 2017 6:16 AM tarihinde

+rep >> Güzel Kardeşim Yazmaya Devam ! . <3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.