Destiny 2’nin yeni PvP haritası Leviathan Raid açıklandı

Last updated:

İlk önce, bu muhteşem prestij Leviathan Raid‘i konuşalım. Yeni PvP haritasını sabırsızlıkla bekleyen oyunculardan biriyseniz, biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız.

Topluluk Müdürü Cozmo haritanın prestij sürümü nedeniyle Bungie ile karşılaştığı bir sorun nedeniyle ertelendiğini ileri sürdü. Muhteşem prestijli Leviathan Raid geliyor. 10 Ekim‘de, yani bugün yayınlamak yerine, 18 Ekim‘e kadar yayımlanamayacak.

[nlog_text_box layout=”horizontal”] PlayStation 4 için geliştirilen Call of Duty: WWII Kaplaması hakkında yayımladığımız haberi görmen lazım! [nlog_button text=”İLGİLİ YAZI” url=”https://oyunpat.com/playstation-4-icin-call-of-duty-wwii-kaplamasi/” fill=”true” color=”#141414″] [/nlog_text_box]

Prestij baskını bugün gelmeyecek olsa da, yeni bir PvP haritası olacak. Distant Shore (OG Destiny’den Shores of Time ) haritasına benzeyen olarak adlandırılan harita, oyunun ilk Iron Banner’iyle başlamak üzere zamanlanır. Bununla birlikte, harita, Iron Banner bittiğinde bir hafta kadar tüm harita listelerinde yer almaz. Iron Banner, 10-17 Ekim tarihleri ​​arasında oynanmaya hazırlanıyor, bu nedenle yeni haritayı 17 Ekim ‘de genel çok oyunculu harita listelerinde görmeyi bekliyor.

Destiny 2 PS4 ve Xbox One için oynanabilir. Aynı zamanda bu ayın 24’ünde PC’ye gelecek.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anno 1602
Anno 1602 oyunu Uplay’de 22 Aralık tarihine kadar ücretsiz