Detroit: Become Human için yepyeni görüntüler yayımlandı

Last updated:

San Francisco’daki GDC 2018‘de Quantic Dream Lead Engine Programcısı, DualShockers’ın katıldığı Detroit: Become Human başlıklı “Kümelenmiş İleri İşleme” ve “Anti-Aliasing” adlı panele ev sahipliği yaptı. Gullarme Caurant ve Thibault Lambert’in ikinci bir paneli, oyun için kullanılan aydınlatma tekniğine odaklandı.

Detroit: Become Human’dan güzel kareler 

Her şeyden önce, oyundaki ortamlar için yaratılmış oldukça güzel sanat eserlerini görüyoruz.

Quantic Dream oyun için yeni teknoloji yarattığını duyuyoruz. Detroit 3D motoru, kümelenmiş ileri işleme, temporal anti-aliasing, fiziksel tabanlı oluşturma, karakter oluşturma, ve çeşitli efektleri oyuna eklemiş gözüküyor.

Aşağıda kümelenmiş ileri işleme teknolojisi sayesinde karelerde görüntülenen sahnelerin iki ekran görüntüsünü göreceğiz.

Standart konsolda 1080p ve 30 FPS alınacaktır. Bu bir aksiyon veya spor oyunu değil, bu yüzden geliştiriciler 60 FPS’ye öncelik vermeden grafiklere odaklandı. Mümkün olduğunda yükleme ekranlarından da kaçındılar.  Oyunun hacimsel aydınlatması 1920x1080x64 boyutunda ve HDR destekliyor.

Oyunun çıkacağı platformlar: Sadece Playstation 4 ve Playstation 4 PRO

Oyunun PS4 sürümü için buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca Overkill’in The Walking Dead oyunun ilk geliştirici günlüğü yayımlandı!God of War için Playstation 4 PRO performans modu onaylandı yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Son olarak  TwitterFacebook  ve  Instagram  hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
PS4 için Far Cry 5 kısa süreliğine sadece 149₺