Devil May Cry 5

Devil May Cry 5 çıkış yaptığı gün kırıldı

Yaklaşık 2 hafta boyunca çıkış yaptıktan hemen sonra kırılan oyunların ardı arkası kesilmiyordu. Tam artık biraz daha sakinleşti ortalık derken çat! Bir haber daha, Devil May Cry 5 çıkış yaptığı gün kırıldı!

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5, Denuvo’ya sahip değildi!

Yapılan açıklamalar doğrultusunda Devil May Cry 5’in Denuvo korumasına sahip olmadığı ve bu nedenle kırılmasının daha kolay olduğu duyuruldu. Zaten Denuvo korumasına sahip olduğu halde kırılmaz denen birçok oyunun günler içerisinde kırıldığına her birimiz tanık oluyoruz ki Denuvo korumasının olmadığı halde kırılamayan bir oyun olduğunu düşünemezdik.

PC platformu için çıkış yaptığı gün içerisinde kısa sürede kırılarak yayımlanan Devil May Cry 5 için yapımcı firma halen satışlarda bir sıkıntı olmadığını, ancak beklenen kadar yüksek satışlar gerçekleştirilemediğini açıkladı.

Yapımcı firmanın yapmış olduğu açıklamalara göre Resident Evil 7’de de Denuvo korumasını kaldırmıştı. Ancak Resident Evil 2 Remake, Denuvo kullanılarak piyasaya çıkartılmasından hemen sonra kırılarak yayımlandı. Hemen peşine bir olay daha gerçekleşti ve bu sefer de Dirt Rally 2.0 çıkış yapmadan kırıldı.

Artık tam anlamıyla söylemek mümkün ki, bildiğimiz hacker toplulukları tam teşkilat işlerine devam etmekteler, zira uzun bir süre boyunca pek fazla hack eyleminin olmaması sonucunda son bir ayda gerçekleştirilen bu faaliyetler tüm oyuncuları tatmin etmeye yetti. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalmayı unutmayın. Devil May Cry 5 şu anda Steam üzerinde mevcut!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
Crytek firması yeni AAA oyunu
Crytek firması yeni bir oyun üzerinde çalışıyor