Diablo 3

Diablo 3 oyununa The Darkening of Tristram geri döndü

Last updated:

Geliştiricisi Blizzard Entertainment olan ve “aksiyon rol yapma oyunu” olan Diablo 3 oyununa The Darkening of Tristram geri döndü.

Zamanda geriye yolculuk edip sizi takip eden, insanları tehdit eden, sizi takip eden Kasabı kölesi dahil birkaç ödül kazanabilirsiniz.

Oyununuzu açtığınızda ekranınızda bir mesaj ile karşılaşacaksınız: “Geçmiş bu kısımlarda hiç olmadığı kadarıyla … Kültür adamları Adria’nın eşyalarının kalıntılarını ve anılarını canlandırmanın sırrını keşfetti, kısa bir süre için bu kasaba yıllar önce olduğu gibi görünecek …”

The Darkening of Tristram‘a başlamak için, Act 1‘e gidin. Haritanızı açtığınızda, Old Ruins bölgesinde artık yol işaretinin yanında bir pentagram simgesi olduğunu göreceksiniz. Old Ruins‘e gidin ve şehrin merkezinde garip bir Portal bulacaksınız.

Daha önceki yıllarda etkinliğin içinden geçtiyseniz, tekrardan yapmak için çok fazla teşvik edici olmayabilir, ancak bir şeyi kaçırdıysanız Portal açıldı ve 31 Ocak’ta saat 16:00‘da PST’de kapanacak.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Diablo 3 oyununun resmi sitesine buraya tıklayıp gidebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Warface için Battle Royale modu geliyor