DiRT Rally şu anda Humble Bundle üzerinde ücretsiz

Sadece 2 gününüz var!

Kirli ve hızlı bir yarışa var mısınız? Şimdi DiRT Rally’nin ücretsiz bir kopyasına Humble Bundle üzerinden erişebilirsiniz. Bu teklif yaklaşık 2 gün geçerli olacak ve sonrasında sonlanacaktır. Bu yüzden acele edip oyunu yakalamayı unutmayın. Oyunu ücretsiz olarak almak için sadece Humble Bundle haber bültenine abone olmanız gerekiyor.

DiRT Rally, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen hâlâ bilgisayardaki yarış oyunları arasında en iyilerinden biri. Harika grafiklere, birçok arabaya ve kesinlikle hissetmeniz gereken bir yarış deneyimine sahiptir. Son zamanlarda oyun mu arıyorsunuz? Buyrun sizi buraya alalım.

DiRT 2.0, DiRT serisinin en son oyunu ancak ücretsiz değil ve özellikle Türkiye için oldukça pahalıdır. Genişleme paketlerinden bile bahsetmiyoruz o yüzden şimdilik DiRT Rally’i almanızı ve oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun size sunabileceği her şeyi tattıktan sonra, isterseniz DiRT 2.0’a bakın.

Humble Bundle üzerinden oyunu aldıktan sonra, size bir Steam anahtarı verilecektir. Bunu kullanmak için bir bilgisayara ve bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Oyun, Steam üzerinde 61 TL’ye, Xbox üzerinde yaklaşık 100 TL’ye ve PlayStation üzerinde 159 TL’ye satılıyor. Ancak şimdi oyunu ücretsiz alma fırsatınız var. Bu muazzam bir tasarruf demektir ve değerlendirmenizi öneririz.

Oyunu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Humble Bundle haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: DiRT Rally’i ücretsiz olarak aldınız mı?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Vacation Simulator
Vacation Simulator çıkış tarihi açıklandı