Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT’nin ücretsiz sürümü Steam’e gelecek

Square Enix bugün, Dissidia Final Fantasy NT‘nin ücretsiz bir versiyonunu geleceğini açıkladı. “Dissidia Final Fantasy NT Free Edition” adlı bu sürüm, 12 Mart gününde PlayStation 4 ve Steam‘de oynanabilir durumda olacak. Square Enix ayrıca şu anda sadece PlayStation 4‘te ve sadece Japonya’da bulunan tam oyunun aynı gün Steam‘e geleceğini de doğruladı.

Dissidia Final Fantasy NT
Dissidia Final Fantasy NT’nin ücretsiz sürümü Steam’e gelecek

Bu sürüm, oyunu ücretsiz olarak denemenizi ve her hafta dönen, seçeneklerden belirli bir karakter seçmenizi sağlar. Ek karakterler ve silahlar bireysel olarak satın alınabilecek. Free Edition‘daki oyuncular, oyunun tam sürümünde oyunculara karşı çevrim içi maçlara katılabilecekler.

Dissidia Final Fantasy NT’nin ücretsiz sürümü Steam’e gelecek

Ücretsiz sürüm Steam‘deki Dissidia Final Fantasy NT‘nin 28 karakterden oluşan standart sürümünü alacak ve hikaye modu dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarına erişebilecek. Ayrıca şunu demeyi unutmayalım, Dissidia Final Fantasy NT Free Edition‘ın PlayStation 4 platformundaki sürümü oynamak için aktif bir PlayStation Plus aboneliği gerekmektedir. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Assassin's Creed Chronicles: China ücretsiz!
Assassin’s Creed Chronicles: China sınırlı bir süre için ücretsiz!