Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2 için yeni fragman yayımlandı

Divinity: Original Sin 2, derinlemesine bir RPG oyunu ve rafine edilmiş ko-op deneyimi için hızla eleştirel beğeni ve ticari başarılar elde etti ve şimdi Xbox One’dakiler, yeni sunulan Xbox Game Preview sürümü ile karmaşık RPG’nin tadını çıkarabilir.

Yayıncı Bandai Namco Entertainment, Divinity’i vurgulamak için kısa ama (cazip) yeni bir fragman yayınladı: Xbox One’daki Xbox Game Preview ile Orijinal Sin 2’nin piyasaya sürülmesi, kullanıcıların oyunun ilk üç saatini ücretsiz olarak izleme şansı sunuyor. Bu yaz daha sonra lansmanı.

Bu yaz PS4 ve Xbox One için çıkacak olan sürüm sadece takdir edilen RPG’yi konsollara getirmeye değil, aynı zamanda gerçek oyunun kendisinde bir dizi ince ayar ve güncellemeyi de içerecek. Bilhassa, orijinal oyunun bilgisayar sahipleri, bu yaz geldiğinde, kesin sürümün yeni sürüme ücretsiz bir yükseltme olarak girmesini sağlayacak.

Divinity: Orijinal Sin 2 şu an PC’de oynanabilir ve oyunun kesin sürümü Ağustos 2018’de PS4 ve Xbox One için yayınlanacak. Oyunun Xbox Game Preview sürümüne daha yakından bakmak için aşağıdaki yeni fragmanı inceleyebilirsiniz:

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Fortnite
Fortnite: Battle Royale 10 milyon oyuncuya ulaştı
%d blogcu bunu beğendi: