Dota 2’nin yeni kahramanı Dawnbreaker karşınızda

Kim dev bir çekiç sallamayı sevmez ki?

Son güncelleme:

Son zamanlarda Valve, Dota 2 hakkında herhangi bir yenilik veya değişiklik yapmadı. Bugün ise yeni bir güncelleme yayımlayarak bu durgunluğu bozdu ve herkesi şaşırttı, Dota 2’nin yeni kahramanı Dawnbreaker karşınızda!

Dota 2’nin yeni kahramanı Dawnbreaker nasıl bir karakter?

Demir ocağından fırlamış bir tanrıça gibi duran Dawnbreaker, düşmanlarını çekici ile yerden yere vuran bir karakter. Birincil saldırı şekli olan Starbreaker, çekicini döndürerek düşmanlarını uzaklara savurduğu ve onlara ağır hasarlar verdiği bir yetenek. 

Bu hareketinin son vuruşunda çekiç, önündeki düşmanları sersemletir ve hareket etmelerine engel olur.

Dota 2 Dawnbreaker

Dawnbreaker’ın üç tane daha yeteneği var. Celestial Hammer, çekicini tek bir yönde uçurarak yolundaki tüm düşmanlara hasar verir ve bir ateş izi bırakır. Ayrıca, üç saldırıdan sonra etkinleştirilebilen çevresindeki tüm dost kahramanları iyileştiren Luminosity de var. Saldırılarında ne kadar çok hasar verirse, müttefikleri de o kadar iyileşir. 

Son olarak Solar Guardian ise kendisinin ve dostlarının etrafindaki tüm düşmanlara hasar verir ve tüm dost kahramanları iyileştirir.

Dawnbreaker’ın yanında pek çok yenilik de geldi. Dawnbreaker sadece v7.29 güncellemesinin bir parçası olarak geliyor. Güncelleme notlarının tamamını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Dota 2’nin yeni kahramanı olan Dawnbreaker hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch Pro
Nintendo Switch Pro’nun çok yakında açıklanması bekleniyor