Dragon Age 4

BioWare, Dragon Age 4 için, fragmanı yayımladı

Last updated:

BioWare firması nihayet, Merakla beklemekte olduğumuz oyun Dragon Age 4 için bir fragman yayınladı!

Bioware nihayet biz oyunculara yeni bir fragmanla efsane yapımlardan biri olan Dragon Age serisinin yeni oyunu olacak olan Dragon Age 4 oyununu tanıttı, ancak oyunun tam başlığı ve oyun içi ayarları göstermedi.

Ancak Dragon Age için yayınlanan bu yeni fragmanda Dread Wolf’un sesi hiç te yabancı gelmiyor, Dread Wolf bildiğiniz üzere Dragon Age yoldaşlarından biri olan ve Yoldaşları dağıtmak isteyen eski bir Elf tanrı. Fakat bize bu fragmanda  pek te iç acıcı şeyler gösterilmedi, sadece birkaç animasyondan ibaret olan bu fragmanın son kısmında #TheDreadWolfRises yani “Dread Wolf yükseliyor” altında bir yazı paylaşıldı, acaba oyunu yönlendirecek olan kişinin Dread Wolf imkanı var mıydı? Veya Dread Wolf bu oyunda karşımıza yabancı ve bilinmedik bir karakterle çıkabilir miydi? Sanıyoruz ki bu sorularımızın cevaplarını bir daha ki fragmanlarda görme imkanımız olacak.

Dragon Age 4

Maalesef BioWare firması bizlere Dragon Age 4 hakkında her hangi bir çıkış tarihi ve platform duyurmadı, ancak bize kalırsa oyunun PC, PS4 ve Xbox One X için çıkması ihtimali, biraz daha muhtemel duruyor. Umarız Eski Dragon Age oyunlarında yaşadığımız zevki tekrardan yaşayabiliriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11 oyunundan Scorpion’un yeni tarzı oyuncularla paylaşıldı