Dragon Ball

Bandai Namco, Dragon Ball Games Showcase’ini duyurdu

Bandai Namco, önümüzdeki hafta oyunculara Dragon Ball video oyunlarının geleceği için neler yapabileceğini gösteren bir showcase düzenliyor.

Bandai Namco yeni çıkan Dragon Ball Games Super Showcase‘inde Dragon Ball oyunu ile ilgili her şeyi açıklıyor. Hayranlar 14 Ocak tarihinde saat 4 ile 5 arasında Showcase’i Twitch platformu aracılığıyla canlı olarak izleyebilirler. Ne açıklanacağı henüz bilinmiyor ancak yayıncı açıklamaları, haberleri ve röportajları açıklayacakları tahmin ediliyor. Yayımcıların yaptığı açıklamanın tamamı aşağıda:

“Özellikle bu showcase için çalıştık, çünkü Dragon Ball FighterZ 2018 numaralı oyunum ve tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından biriydi. Ayrıca 2016 yılının sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana özel bir oyuncu üssü kazanan Dragon Ball Xenoverse 2 için yumuşak bir noktaya sahibim. Bu oyunların ikisi de kesinlikle vitrin sırasında ortaya çıkacak ve yalnızca Bandai Namco firmasının mağazasında bizim için ne olduğunu hayal edebiliyorum.

Arc System Works‘ün FighterZ için ikinci sezon pasosu üzerinde çalıştığını düşünmek istiyorum. Diğer dövüş oyunlarının bu mevsimsel yaklaşımı Street Fighter V ve Tekken 7 gibi oyunlarla gördüğünü gördük. Potansiyel olarak sınırın Xenoverse 2’ye gelmesi muhtemel. Başlık yakın zamanda anime filmi Dragon Ball Super: Broly‘ye dayanarak DLC aldı.

Aralık ayının sonunda, FighterZ gizemli bir şekilde bir dizi farklı eSports yarışmasından çekildi. Bugün itibariyle, taşınma işlemlerinin arkasındaki neden hala yok. Bununla birlikte, Tekken serisinden Katsuhiro Harada, Bandai Namco’nun FighterZ, Tekken 7 ve Soul Calibur VI gibi oyunlarla ilgili eSports stratejisini yorumladığı görülüyor. Harada’ya yakın zamanda Bandai Namco’nun eSports Strateji Ekibi’ni yönetme ve yönetme rolü de verildi.  Rekabetçi FighterZ topluluğunda neler olup bittiğini duyacağız.

Hem Dragon Ball FighterZ hem de Dragon Ball Xenoverse 2 şu anda Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC platformunda, sizler için satışta.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: The Final Season hakkında yeni detaylar açıklandı