Dying Light 2 için Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı

Birkaç ay önce, Dying Light’ın başarılı çıkışından 4 yıl geçti. Bu süre boyunca oyun başarılı bir kaç güncelleme aldı ve milyonlarca oyuncu tarafından oynandı.

Beklenen Dying Light 2 için yeniliklerin ve oynanışı göstermek için her hangi bir rötuş olmayan kapsamlı bir oynanış videosu yayınlandı.

Haberin devamında görebileceğiniz oynanış videosu, tek bir göreve odaklanıyor ve aynı zamanda hem insan hem de zombi düşmanlarına, parkurlara, hikaye seçeneklerine ve ana kahramanların hikayeye karşı mücadelesini gösteriyor. Videoda görüldüğü üzere bu oyunda görevlerde daha birçok seçeneğe sahip olacağız ve böylece hikayenin gidişatı oyuncular tarafından seçilebilecek dolayısıyla oynanabilir detaylar artacak.

Spesifik olarak, gösterilen görevde, görevi sonlandırmak için farklı yollar gösterildi. Stüdyo tarafından seçilen dünya, yeni düşmanlar, ve hareketler, mekanik, tamamen yeni bir seviyeye çıkaracak. Bütün bunlara ek olarak, hikayeyi şehir ve karakterleri daha fazla keşfetmenize yönelik olarak anlatılmış gibi gözüküyor.

Öte yandan birlikte çalışabileceğiniz farklı gruplarda eklenmiş gibi gözüküyor, bu özellik Dying Light 2 dünyasına birçok yeni bakış açısı ve oynanış yolu yaratmanıza izin veriyor.

Bunların hepsini aşağıdaki oyun içi videodan görebilirsiniz. Dying Light 2’nin PC’ye, PlayStation 4’e ve Xbox One’a 2020 baharında çıkacağını hatırlatmak istiyoruz.

:: Dying Light 2 çıktığında oynamayı düşünüyor musunuz?

Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem kapalı betası için Xbox One X detayları açıklandı