Anthem

EA, Anthem sunucularının bağlantı sorununu çözeceğini açıkladı

Last updated:

Kısa bir süre önce sadece Origin Access Premier kullanıcılarının erişebilmesi amacıyla yayımlanan Anthem için oyunun bağlantı sorunu içerdiğine dair birçok şikayet geldi! EA, oyuncuların bazılarının oyun sunucularına erişirken bağlantı sorunu yaşadığını kabul etti ve mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde bu sorunun düzeltileceğini öne sürdü.

Bağlantı sorunu Anthem’in çıkışını geciktirebilir mi?

Anthem’e giriş yaparken bir hata ekranıyla karşılaşan oyuncular, bu kadar beklemeye rağmen aldıkları sonuca ilişkin büyük tepki gösterdiler. Ancak bazı oyuncular bu sorunla karşılaşırken, bazıları çok rahat bir şekilde Anthem sunucularına bağlanarak oyunun keyfini çıkarabildiler.

Bu gelişmeler sonucunda EA, tüm Anthem oyuncularının bu konuda bilinçlendirilmesi için Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Beklenen oyun 22 Şubat tarihinde çıkış yapacak. Ancak bu sorunun oyunun çıkış tarihini geciktirebileceği iddiaları ortalıkta dolanıyor. Bizce mantıksız da değil, zira böyle bir problem pek de küçümsenecek gibi değil. 22 Şubat tarihinde çıkış yapması beklenen Anthem için Origin Access Premier kullanıcısı olarak oyuna daha kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için oyunun sunucu istatistiklerini kontrol edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Discord ses kanallarına oyun yayınlama özelliği getiriyor