Evet, hepimiz The Witcher 3’ün baş karakterleri olarak Ciri ve Geralt karakterleri ile biliyoruz diyebiliriz. Güzeller güzeli Ciri ve yakışıklı abimiz Geralt cosplayleri genellikle Luke Plunkett tarafından çekiliyordu, fakat kendisi tatilde olduğu için The Witcher 3 cosplaylerinin yükleri Nikolay Zarhov’a düştü diyebiliriz.

Nintendo, Switch’e özel mücadele oyunu olan ARMS’in bu ayın ilerleyen günlerinde yeni bir güncelleme söz konusu. Nintendo bu güncellemeyi çok güzel bir video ile duyurdu.
İLGİLİ YAZI

The Witcher 3

Nikolay Zarhov, Lina Krakovski’yi Ciri ve Roma Svirin’i de Geralt olarak hazırlamış ve muazzam görüntüler çıkarmış ortaya. Gerçekten birbirinden güzel bu fotoğraflarda Geralt ve Ciri’nin bir araya gelmesiyle birlikte duygulansak da gerçekten cosplay çalışmaları tek kelime ile efsane olmuş diyebiliriz. Her neyse, daha fazla uzatmadan sizleri cosplay çalışmaları ile baş başa bırakalım.

 

The Witcher 3

 

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir