Yılların efsanesi, kimilerimizin okuldan kaçma sebebi, yılların eskitemediği oyun Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüne kavuşuyor. Özleyeceğiz seni eski Dust 2 haritası!

Geçtiğimiz Şubat ayında rekabetçi maçlarından Dust 2 haritası bildiğiniz üzere ayrı bir opsiyon olarak sunulmuştu. Bunun asıl sebebi Valve tarafından açıklandı: Bunun amacı oyuncuların çok büyük bir kısmı rekabetçi harita seçiminde yalnızca Dust 2 haritasını seçmesi. Bundan ötürü Valve, oyunculara büyük bir kolaylık sağlanmış oluyor. Dust2‘nin “güncellenmiş ve rafine edilmiş bir sürümü”, bir sonraki CS:GO betasında test edilecek.

Yeni çıkacak olan PvP modunun şerefine Ghost Recon Wildlands bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek!

İLGİLİ YAZI

Valve, güncellemeler ve ayrıntılandırmalar üzerinde ayrıntılı bir şey yayınlamamış olsa da, hemen aşağıdaki tweet her şeyi özetler nitelikte.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

 


mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.