Efsanevi Counter Strike haritası Dust 2 yenileniyor

Last updated:

Yılların efsanesi, kimilerimizin okuldan kaçma sebebi, yılların eskitemediği oyun Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüne kavuşuyor. Özleyeceğiz seni eski Dust 2 haritası!

Geçtiğimiz Şubat ayında rekabetçi maçlarından Dust 2 haritası bildiğiniz üzere ayrı bir opsiyon olarak sunulmuştu. Bunun asıl sebebi Valve tarafından açıklandı: Bunun amacı oyuncuların çok büyük bir kısmı rekabetçi harita seçiminde yalnızca Dust 2 haritasını seçmesi. Bundan ötürü Valve, oyunculara büyük bir kolaylık sağlanmış oluyor. Dust2‘nin “güncellenmiş ve rafine edilmiş bir sürümü”, bir sonraki CS:GO betasında test edilecek.

[nlog_text_box layout=”horizontal”]

Yeni çıkacak olan PvP modunun şerefine Ghost Recon Wildlands bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek!

[nlog_button text=”İLGİLİ YAZI” url=”https://oyunpat.com/ghost-recon-wildlands-icin-ucretsiz-pvp-modu-cok-yakinda-geliyor/” fill=”true” color=”#141414″] [/nlog_text_box]

Valve, güncellemeler ve ayrıntılandırmalar üzerinde ayrıntılı bir şey yayınlamamış olsa da, hemen aşağıdaki tweet her şeyi özetler nitelikte.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla İçerik
NieR: Automata Game of the YoRHa Edition
NieR:Automata, ikinci yıl dönümünü canlı yayında kutlayacak