Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online için yakın zamanda yeni güncelleme geliyor

Last updated:

Elder Scrolls Online’ yapımının arkasındaki geliştiriciler, oyunun yakın zamanda MMORPG hayranları tarafından sızan bir sonraki güncellemesini doğruladı.

Elder Scrolls Online hakkında araştırma yapan bazı kişiler, görünüşte Elsewyr adını alacak olan MMORPG için yaklaşmakta olan bir güncellemeyi ortaya koydu. Ayrıca, bir Necromancer modunun oyuna eklenebileceğini de buldular. Bu olası sızıntıyı takiben Zenimax Online Studios bunu söylemek için oyunun resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu;

Bu tamamen açık bir açıklama olmasa da, kesinlikle çıkan haberlere büyük yönde destel veriyor.  Oyunun resmi sayfasında bulunan tüm yeni içeriği kontrol edebilirsiniz.

Sayfadaki bilgilere göre, Elsewyr oyuncuları Hacıitlerin topraklarına götürecek. Oyuncular ayrıca güncellemede ki bazı ejderhaları da satın alabilecekler. Ayrıca  hikaye, 2019 yılı boyunca birden fazla içerik gelişmesiyle oynanacak. Yani buradan çıkaracağımız şey  oyuna 2019 yılı içerisinde pek çok yenilik gelebileceğidir.

oyun, Elder Scrolls serisinin gerçekleştiği kıta olan Tamriel’in her köşesini keşfetmenize izin veren 99 Türk Lirası karşılığında Steam üzerinden satın alabileceğiniz bir MMORPG oyunudur . Oyun, Şu anda PS4, Xbox One ve PC platformları üzerinde mevcut. Daha fazla bilgi için, oyunun ana sayfasına göz atmayı unutmayın! The Elder Scrolls Online

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Battlefield 5 geliyor