En çok kullanılan 3 Minecraft shader paketi

Oyununuza bu paketler ile hoş bir süpriz yapın.

Last updated:

Minecraft’ın normal sürümünde şişman ve mutlu bloklar, basit dokular ve Tetris’tekilere benzeyen bulutlar var. Ancak oyun bu piksel yapısıyla pek gerçekçi gözükmüyor ve Minecraft evrenine sırf grafikleri yüzünden giriş yapamayan oyuncular için bu shader paketlerini derledik. Eğer daha fazla ışıklandırma, gölge ve daha fazla gerçekçi bir şekilde hareket eden bir şeyler istiyorsanız bu paketler tam size göre. Başlamadan önce uyarmalıyız ki eğer bilgisayarınız yeterince iyi değilse bu paketler bilgisayarınızı incitebilir.

3. Sonic Ether’s Unbelievable Shaders

Kullanılan bu görsel temsilidir ve bahsi geçen shader paketini temsil etmemektedir

Gerçekçi bulutlar gökyüzünde uçup ufuktan kaybolurken, güneş ufukta parlıyor ve su üzerinde mükemmel bir şekilde dans ediyor. Gölgeler daha güzel ve su hareket ederek daha gerçekçi gözüküyor. Dağlar alabildiğine uzanıyor ve manzarayı bir doğa harikasi gibi gösteriyor. Şüphesiz Minecraft shader paketleri arasında belki de SEUS en çok kullanılan paketlerden biri. Paket, gerçekten iyi bir iş çıkarıyor ve en güçlü sürümünde Minecraft bambaşka bir şeye dönüşüyor. En çetin oyunları kaldıran bilgisayarlarınızı bile zorlaştırabilir.

2. Sildur’s Vibrant Shaders

Kullanılan bu görsel temsilidir ve bahsi geçen shader paketini temsil etmemektedir

Güneş görüş mesafesi boyunca aydınlık ve ılık olarak parlıyor, Minecraft dünyasına şefkat dağıtıyor. Yıldırımlar ve daha güzel efektlerle birleştirilmiş yumuşak bulutlar, ağzınızı hayranlıkla açmanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca bu shader paketiyle Minecraft evreni daha çok renk ve efekt içererek harika ekran görüntüleri almanıza sebep oluyor. Minecraft shader paketleri arasında en renklilerden biri olabilir.

1. Chocapic13’s Shaders

Kullanılan bu görsel temsilidir ve bahsi geçen shader paketini temsil etmemektedir

Dinamik ve daha işlevsel gölgeler, Minecraft dünyasına hareketlilik katarken, delice esen rüzgar yaprakların üzerinde hoş bir etki bırakıyor. Amaç daha öncesinde yapılandan daha iyi bir su ile güneş ışığı efekti oluşturmak. Ve SEUS gibi bir klasik olan bu shader, bunu oldukça iyi başarıyor. Ayrıca yanında gelen ufak eklemelerle Minecraft shader paketleri arasında neden bir klasik olduğunu kanıtlıyor.

:: Peki siz en çok hangisini beğendiniz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Luna New Year Sale 2019
Steam Luna New Year indirimleri Şubat ayında başlıyor